Покров Пятница 17.05.24, 00:00
Сайт
Главная » 2012 » Июль » 5 » Губернатор поставив завдання посилити пожежну безпеку на сільгосппідприємствах Дніпропетровщини під час збирання урожаю
14:49
Губернатор поставив завдання посилити пожежну безпеку на сільгосппідприємствах Дніпропетровщини під час збирання урожаю
Губернатор поставив завдання посилити пожежну безпеку на сільгосппідприємствах Дніпропетровщини під час збирання урожаюГубернатор Олександр Вілкул поставив завдання посилити пожежну безпеку на сільгосппідприємствах Дніпропетровщини під час збирання урожаю. Про це голова облдержадміністрації повідомив під час виїзної наради щодо стану протипожежного захисту сільгосппідприємств Дніпропетровщини у місцях збирання, переробки і зберігання врожаю 2012 року. На нараді була продемонстрована сучасна пожежна техніка Головного територіального управління МНС України у Дніпропетровській області. У нараді взяли участь в.о. начальника головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Вадим Удовицький, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків чорнобильської катастрофи Сергій Коваленко, начальник управління Держтехногенбезпеки у Дніпропетровській області к В’ячеслав Киба, генеральний директор СТОВ "АГРОС” Геннадій Печений, начальник Головного територіального управління МНС України у Дніпропетровській області Віктор Бутківський та голови райдержадміністрацій.

«Погодна ситуація досить складна. Температура повітря висока, а дощів практично немає. У зв'язку зі спекою рівень пожежної небезпеки постійно зростає. Я ставлю завдання – посилити роботу щодо недопущення пожеж на сільгосппідприємствах у місцях збирання, перероблення та зберігання урожаю 2012 року. Кожен керівник району разом з керівниками сільгосппідприємств особисто відповідають за забезпечення належного рівня пожежної безпеки зернозбиральної техніки, об’єктів зберігання та переробки сільгосппродукції», - сказав Олександр Вілкул.
На територіях всіх сільських та селищних рад у період збирання врожаю ранніх зернових культур та заготівлі грубих кормів створено пожежні групи, які мають в своєму розпорядженні 493 трактори різного класу, 409 плугів, 244 дискових борін, 48 пожежних автомобілів, 101 автоводовід, 257 причіпних цистерн для підвозу води. Для ліквідації пожеж та аварій сільгосппідприємствами області виділяються паливно-мастильні матеріали, обладнання, вогнегасні речовини.
У господарствах області здійснюється робота по забезпеченню техніки та обладнання сертифікованими вогнегасниками, проводяться обкоси полів із зерновими культурами. Із механізаторами та особами, задіяними на збиранні ранніх зернових, проводяться інструктажі з правил пожежної безпеки та охорони праці.
Як доповів в. о. начальника головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Вадим Удовицький, на Дніпропетровщині за завданням губернатора Олександра Вілкула розроблено та затверджено План основних заходів з організації забезпечення пожежної безпеки сільськогосподарських об’єктів під час збирання врожаю ранніх зернових культур у 2012 році.
Органами державного нагляду у сфері пожежної безпеки проведено перевірки більше 2 тис сільськогосподарських об’єктів, 4 тис полів з ранніми зерновими культурами та 56 елеваторів. У результаті перевірок керівникам сільгосппідприємств надано понад 12 тис рекомендацій щодо  покращення протипожежної обстановки. 
На території області встановлено 15 бігбордів на протипожежну тематику. Серед населення ведеться роз’яснювальна робота: в газетах публікуються роз’яснювальні матеріали, проведено 24 виступи по радіо, організовано передачу 52 текстів протипожежних застережень через об’єктові радіовузли (залізничні та автовокзали, ринки тощо).
Начальник Головного територіального управління (ГТУ) МНС України у Дніпропетровській області Віктор Бутківський для практичного відпрацювання алгоритму взаємодії підрозділів ГТУ МНС з місцевими пожежними командами та агропідприємствами при гасінні пожежі в сільгоспугіддях продемонстрував роботу пожежної техніки ГТУ МНС. Зокрема, були представлені пожежні автомобілі АЦ – 40 (130), АЦ – 40 (131), АЦ – 40 (53213) та оперативний автомобіль "Нива-Шевроле”.
Губернатор поставив завдання головам райдержадміністрацій зберегти існуючі та створити нові підрозділи місцевої пожежної охорони, що дозволять вчасно гасити осередки пожеж.
На Дніпропетровщині діє 15 підрозділів місцевої пожежної охорони. Зокрема, у Павлоградському районі – 3 та Васильківському, Верхньодніпровському, Дніпропетровському, Криворізькому, Криничанському, Новомосковському, П`ятихатському, Солонянському, Софіївському, Петриківському, Межівському та Юр’ївському районах по одному.
Категория: Область | Просмотров: 887 | Добавил: admin
Всего комментариев: 0
avatar