Покров Пятница 26.04.24, 11:31
Сайт
Главная » 2019 » Июль » 5 » Нікопольське управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області інформує
14:28
Нікопольське управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області інформує

Сергій Верланов: створення Державної податкової служби йде активно та послідовно

Розпочато процес утворення територіальних органів Державної податкової служби як юридичних осіб публічного права. Відповідну постанову Кабінету міністрів України від 19 червня 2019 року № 537 «Про утворення територіальних органів Державної податкової служби» підписав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Згідно з постановою, деякі органи Державної фіскальної служби будуть реорганізовані шляхом їх приєднання до відповідних органів Державної податкової служби. У системі територіальних органів ДПС на регіональному рівні будуть утворені головні управління в областях та у м. Києві, Офіс великих платників податків ДПС та Інформаційно-довідковий департамент ДПС.

За словами Голови Державної податкової служби Сергія Верланова, ухвалення постанови про утворення територіальних органів ДПС – черговий вагомий крок у процесі створення нової податкової служби.

Наразі територіальні органи Державної фіскальної служби, які реорганізуються, продовжуватимуть здійснювати свої повноваження до передачі таких повноважень територіальним органам Державної податкової служби.

Для забезпечення утворення територіальних органів Державної податкової служби необхідно здійснити ще низку заходів.

«Процес створення служби йде активно та послідовно, вже призначаються працівники на посади центрального апарату ДПС – необхідно забезпечити наповнення штату не менше ніж на 30 відсотків. Завершальним необхідним кроком буде прийняття розпорядження Кабінетом Міністрів України про початок роботи нової служби», - зазначив Сергій Верланов.

Олександр Власов: об’єднання інформаційних баз митників та прикордонників дозволило на 30% скоротити час оформлення

Забезпечення технічними засобами контролю митних постів та розбудова їх інфраструктури сприятиме підвищенню ефективності протидії порушенням митного законодавства та прискоренню проведення митних формальностей. Про це заявив Олександр Власов в інтерв’ю ІА «Інтерфакс-Україна».

Він зазначив, що збільшення надходжень митних платежів до бюджету очікується завдяки аналізу ризиків, контролю, застосуванню технічних засобів контролю - сканерів, систем фото-, -відеофіксаціі, а також роботи з асоціаціями та суб’єктами господарювання у напрямі детінізації імпортно-експортних операцій.

За словами очільника ДФС, на 7 пунктах пропуску по всьому периметру західного кордону України вже встановлені стаціонарні скануючі комплекси та отримані ліцензії на право їх використання. У той же час у деяких пунктах пропуску ще вирішуються технічні моменти, зокрема, добудовуються під’їзні шляхи.

«Деякі сканери, наприклад, на п/п «Парубне» Чернівецької митниці ДФС будемо запускати протягом найближчого місяця. Там, до речі, будемо відкривати нову інфраструктуру, тобто повністю, по суті, новий пункт пропуску: з новою адміністративною будівлею, новими умовами для суб'єктів, додатковими смугами», - зазначив Олександр Власов.

Він також зазначив, що не очікується затримок з митним оформленням у зв’язку з сезоном відпусток. Завдяки запровадженню обміну інформацією між митниками та прикордонниками, електронізації послуг вдалося значно скоротити час, який витрачається на проведення митних формальностей.

«По-перше, ми з'єднали митні бази з прикордонними. Це заощаджує 30% часу оформлення однієї людини. По-друге, плануємо ввести електронний талон, хоча це і довгостроковий проект. Суть його така: при в'їзді вся інформація передається на картку, що також знижує час на оформлення десь на 20%», - повідомив Олександр Власов.

Як приклад, він навів дані по Одеській митниці ДФС, де до об’єднання баз митників та прикордонників на оформлення одного мікроавтобуса витрачалося 15 хвилин, а зараз – всього три хвилини.

Очільник ДФС також зазначив, що на західному кордоні Департаментом організації митного контролю ДФС для недопущення черг наразі обчислюються часові інтервали по кожному пункту пропуску.

«Де зможемо, будемо міняти ситуацію адміністративними методами, десь збільшувати чисельність митників. Стоїть питання і в інфраструктурі, на західному кордоні потрібні нові пункти пропуску. Ті, які були побудовані під Олімпіаду-80, функціонально вже застаріли», - повідомив Олександр Власов.

Крім того, з 1 вересня планується запуск нової поромної переправи через Дунай «Орловка-Ісакча».

«Це буде цілодобовий, сучасний, технологічний, міжнародний пункт пропуску для поромного, морського і річкового вантажно-пасажирського сполучення з постійним режимом функціонування», - підкреслив в.о. Голови ДФС.

Цей пункт пропуску знаходиться в найвужчому місці Дунаю, відстань між українським і румунським берегами становить не більше 900 м. Планується, що на лінії будуть постійно працювати два пороми: один - українського оператора, другий – румунського. Щоденна пропускна здатність цього пункту пропуску складатиме близько 200 одиниць вантажного автомобільного транспорту, 500 - легкового, пасажиропотік - 1500 осіб.

Візит в.о. Голови ДФС Олександра Власова до Брюсселя: основні аспекти зустрічей з представниками Європейської Комісії та ВМО

В.о. Голови ДФС Олександр Власов під час робочого візиту до м. Брюсселя (Королівство Бельгія) провів низку зустрічей з представниками Європейської Комісії та взяв участь у 133/134 сесії Ради митного співробітництва Всесвітньої митної організації (ВМО).

Під час зустрічі очільника ДФС з Директором директорату з питань відповідності та сприяння ВМО Аною Хіноджоса обговорювалися ключові моменти співпраці та питання, в яких ВМО може надати підтримку українській митниці, зокрема, щодо впровадження смарт-рішень.

З Директорами директоратів D “Політика» та B «Розслідування» Європейського бюро боротьби з шахрайством (OLAF) Маргарет Хоффман та Ернесто Біанчі Олександр Власов обговорив хід операції «Бастіон», як приклад взаємодії всіх підрозділів ДФС - митного, податкового блоків та податкової міліції.

«Аналіз та оперативна інформація Бюро свідчить, що більшість злочинів у сфері шахрайства - це поєднання порушень митного та податкового законодавства. Тому взаємодія ДФС з європейськими колегами у рамках реалізації «Бастіону» дуже важлива. Особливо це стосується питань комунікації - підтримання оперативних зв'язків, в тому числі через офіцера зв'язку OLAF в Представництві ЄС в Україні, наданні оперативної інформації та інформування про останні тенденції у сфері боротьбі із шахрайством», - зазначив Олександр Власов.

За словами представників OLAF, Україна для Європейського бюро - один з головних партнерів у Східній Європі і рівень співпраці з ДФС задовольняє міжнародних партнерів.

Також у процесі підготовки до саміту Україна – ЄС, що відбудеться у Києві 8 липня, та засідання Підкомітету Україна – ЄС у митній сфері 11 липня в.о. Голови ДФС Олександр Власов зустрівся з Послом України в Королівстві Бельгія, Представником України при ЄС Миколою Точицьким. Під час зустрічі обговорювалися питання співпраці у митній та податковій сферах, реформування ДФС, призначення митного аташе тощо.

«Я надзвичайно вдячний за підтримку з боку дипломатичного представництва України, надану делегації ДФС під час участі в сесіях ВМО та проведенні двосторонніх зустрічей у ВМО, Європейській Комісії та OLAF», - підкреслив Олександр Власов.

Про підготовку до підкомітету Україна – ЄС у митній сфері очільник ДФС говорив під час зустрічі з Директором директорату з міжнародних та загальних питань Генерального директорату з питань оподаткування та митного союзу (TAXUD) Європейської Комісії Сабін Хенцлер.

«Всі міжнародні зобов’язання України у митній і податковій сферах будуть неухильно дотримуватися. Не дивлячись на розділення ДФС. Виконання зобов’язань у митній сфері відповідно до Угоди про асоціацію Україна – ЄС є одним з пріоритетів на даному етапі», - наголосив Олександр Власов.

Під час зустрічі керівник фіскальної служби України поінформував про прогрес України у виконанні Угоди про асоціацію у митній сфері.

За його словами, ДФС успішно запровадила видачу та верифікацію сертифікатів EUR-1 та статусу схваленого експортера підприємствам, які експортують продукцію до країн ЄС.

У 2018 році Україна приєдналась до Конвенції про правила походження (ПанЄвроМед), що відкриває для українських виробників нові можливості на ринках Європи. Крім країн-членів ЄС, Конвенція почала застосовуватися у відносинах з Ізраїлем та Грузією, тривають переговори з Молдовою.

Також Верховною Радою України у першому читанні було схвалено законопроект, яким буде запроваджено інститут авторизованого економічного оператора.

На сьогодні робочою групою, до складу якої входять представники ДФС, здійснюється доопрацювання цього законопроекту із врахуванням наданих експертами ЄС коментарів з метою підготовки проекту до розгляду у другому читанні.

Олександр Власов також розповів, що в контексті приєднання України до Спільної транзитної системи (NCTS) ще у 2018 році ДФС підготовлено та затверджено Дорожню карту приєднання України до спільної транзитної процедури.

«Ми розраховуємо на підтримку TAXUD з питань запровадження спільного контролю та обміну попередньою інформацією митних адміністрацій України і країн-членів ЄС, з якими ми межуємо – Польщею, Словаччиною, Угорщиною та Румунією», - зазначив Олександр Власов.

Також в.о. Голови ДФС запропонував оновити Додаток XV до Угоди про асоціацію у частині актуалізації переліку актів європейського права, що підлягають імплементації, та строків їх впровадження в законодавство України. Відповідні пропозиції були надіслані ДФС Європейській стороні на початку цього року.

Олександр Власов: у червні щоденно оформлювалось в середньому 7 автомобілів з іноземною реєстрацією

Після пролонгації термінів звільнення від адміністративної відповідальності за порушення при переміщенні транспортних засобів у митних режимах тимчасового ввезення і транзиту кількість розмитнення автомобілів значно знизилась. Про це повідомив в.о. Голови ДФС Олександр Власов в інтерв’ю ІА «Інтерфакс-Україна».

За його словами, у червні щоденно оформлюється у середньому 7 транспортних засобів з іноземною реєстрацією.

Також очільник ДФС зазначив, що протягом дії пільгового періоду - з 25 листопада 2018 року по 22 лютого 2019 року було оформлено понад 218 тис. транспортних засобів, у тому числі 140 тис. автомобілів, які були ввезені або тимчасово, або в режимі транзиту і перебували на території України з порушенням термінів вивезення.

«Протягом усього пільгового періоду спостерігалася тенденція щодо збільшення оформлення транспортних засобів. Перші 10 тисяч були оформлені за 30 днів, наступні 10 тисяч - вже за 10 днів. Тільки за 20 лютого було оформлено понад 9,5 тисячі авто», - повідомив Олександр Власов.

Після закінчення пільгового періоду - по 23 травня - митницями оформлено понад 48 тис. автомобілів з іноземною реєстрацією.

Що ж стосується середньодобових показників оформлення транспортних засобів з іноземною реєстраціє, то у в березні цей показник становив близько 30 автомобілів за добу, в квітні – 60 – 80, а у травні – близько 100 транспортних засобів.

У ДФС проведено 15 ротацію працівників Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон ООС ГУ ДФС у Донецькій та Луганській областях

В ДФС сьогодні зустрічали працівників Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон ООС ГУ ДФС у Донецькій та Луганській областях, які повернулися після 14 ротації. У складі 15 ротації 174 офіцери вже продовжують тримати економічну оборону в районах здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації на території Донецької та Луганської областей.

Офіцерів податкової міліції, які повернулися після несення служби, привітали Голова ДПС Сергій Верланов та Перший заступник Голови ДФС Сергій Білан.

Вони подякували працівникам за гідну працю, з честю виконаний обов’язок по захисту економічних інтересів України. Керівники служб відзначили професіоналізм та відданість справі працівників податкової міліції, їх значний вклад у підтримання правопорядку та безпеки громадян.

За мужність, відвагу, високий професіоналізм при виконанні завдань в зоні проведення операції Об’єднаних сил по захисту незалежності, суверенітету, територіальної цілісності України та з нагоди Дня Конституції України окремі працівники, які повернулися із зони проведення ООС, були відзначені подяками Державної фіскальної служби.

Також окремі офіцери податкової міліції за сумлінну і самовіддану службу, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм у виконанні поставлених завдань під час проходження служби у зоні проведення операції Об’єднаних сил та з нагоди Дня Конституції України отримали дострокові званнями та відзнаки командувача Об’єднаних сил «За звитягу та вірність».

Олександр Власов: митниця повинна бути сильною

Для ефективної протидії контрабанді митниця повинна бути сильною і мати право оперативно-розшукової діяльності та власного слідства. Про це заявив в.о. Голови ДФС Олександр Власов в інтерв’ю ІА «Інтерфакс-Україна».

За його словами, це надасть митниці можливість повною мірою бути задіяною в системі проведення оперативних заходів, взаємодії та обміну інформацією, у тому числі й з митними органами інших держав.

«Також необхідно криміналізувати товарну контрабанду та контрабанду акцизних товарів. Тому що разом з декриміналізацією і виведенням цієї статті у фокус порушення митних правил держава зазнала втрат», - підкреслив Олександр Власов.

Крім того, за словами очільника ДФС, особливе значення надається вдосконаленню діючої системи управління ризиками. Наразі у системі функціонує більше 100 профілів ризиків, 400 алгоритмів і більш 87 тисяч підалгоритмів, відпрацьовуються критерії визначення «білого» платника.

«Важливим з точки зору мінімізації ризиків порушення законодавства при переміщенні товарів через кордон є і введення системи контролю руху товарів, що імпортуються – від точки ввезення до кінцевого споживача. Ось тоді на кожному етапі перепродажу за рахунок повноцінного запровадження фіскалізації буде видна сплата всіх необхідних платежів», – наголосив Олександр Власов.

Він також підкреслив, що на дії митниці не повинно бути жодних сторонніх впливів, ніхто і з правоохоронних органів, окрім митників, не повинен знаходитись у зоні митного оформлення.

Митники України та Білорусі взаємодіятимуть у боротьбі з митними правопорушеннями при переміщенні товарів повітряним транспортом

Протокол між Державною фіскальною службою України та Державним митним комітетом Республіки Білорусь про взаємодію у сфері боротьби з митними правопорушеннями, пов’язаними з переміщенням товарів повітряним транспортом, підписали в.о. Голови ДФС Олександр Власов та Голова Державного митного комітету Республіки Білорусь Юрій Сенько.

За словами в. о. Голови ДФС, цей документ, підписаний у рамах робочого візиту до м. Брюссель (Королівство Бельгія), сприятиме підвищенню ефективності співпраці у сфері обміну інформацією про можливі порушення на каналі авіаційних перевезень.

«Ми очікуємо активізації взаємодії правоохоронних підрозділів двох країн з метою боротьби з митними правопорушеннями, пов’язаними з переміщенням товарів повітряним транспортом через державні кордони України та Республіки Білорусь», - підкреслив Олександр Власов.

Він також зазначив, що протидія митним правопорушенням, зокрема, незаконному переміщення тютюнових виробів, залишається одним з пріоритетів у взаємодії між митними органами України та Республіки Білорусь.

Загалом з початку 2019 року на українсько-білоруській ділянці кордону попереджено 1 160 фактів порушення митних правил на суму 32,3 млн грн. З незаконного обігу вилучено товарів вартістю 7,7 млн грн, а саме:

- промислових товарів, сировини, матеріалів – вартістю 0,8 млн грн;

- транспортних засобів – вартістю 1,5 млн грн;

- готівкових валютних коштів – еквівалент 1,7 млн грн;

- продовольчих товарів і сільськогосподарської продукції – на 3,7 млн грн, з яких тютюнових виробів – 3,1 млн шт.

У рамках перевірки законності експортно-імпортнім операцій до митних органів Республіки Білорусь з початку 2019 року направлено 35 запитів про надання взаємної адміністративної допомоги.

Від митних органів Республіки Білорусь отримано майже 100 звернень про надання допомоги у проведенні перевірок та розслідувань, на які митницями ДФС надано відповіді.

Серед порушень, які виявляються на українсько-білоруській ділянці кордону здебільшого фіксуються факти надання неправдивої інформації про кількість переміщуваних товарів, у т.ч. тих, які прямують транзитом з Турецької Республіки, а також надання підроблених документів.

На Дніпропетровщині надходження єдиного внеску зросли майже на 20 відсотків

Впродовж першої половини 2019 року органи фіскальної служби Дніпропетровщини забезпечили надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на загальну суму 7 млрд 758,8 млн гривень. Якщо цей показник порівняти з першим півріччям минулого року, то цьогорічна сплата єдиного внеску більше на 1 млрд 258,3 млн грн, або на 19,4 %.

«При цьому, лише у шостому місяці 2019 року платники єдиного внеску Дніпропетровської області перерахували на рахунки Держказначейства 1 млрд 472,9 млн грн, що на 200,1 млн грн більше червневих надходжень минулого року», - зазначив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Нагадуємо, що єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

Зроблено перший крок до запровадження дуальної форми підготовки фахівців для органів ДФС

Державною фіскальною службою України 20 червня 2019 року підписано Меморандум про імплементацію елементів дуальної освіти на базі магістерської програми Університету ДФС «Фіскальне адміністрування». Підписантами меморандуму разом з ДФС виступили Німецьке Товариство Міжнародного Співробітництва (GIZ) ГмбХ, Благодійний фонд «Київська школа економіки» (KSE) та Університет Державної фіскальної служби України.

Безперечними перевагами дуальної форми освіти є максимальна наближеність навчання до практичних потреб конкретної установи, висока дієздатність випускника одразу після завершення навчання, більш швидка та менш витратна адаптація уперше прийнятого працівника.

Нормативною базою для підготовки меморандуму став Закон України «Про освіту», у якому закріплено, що особа має право здобути освіту в різних формах, у тому числі й за дуальною формою освіти, яка передбачає поєднання навчання здобувачів вищої освіти денної форми безпосередньо в навчальних закладах з навчанням на робочих місцях на підприємствах, в установах та організаціях для набуття певної кваліфікації.

Також, розпорядженням КМУ від 19 вересня 2018 року № 660-р схвалено Концепцію підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти, яка ґрунтується на німецькому досвіді дуальної форми здобуття освіти. Саме тому, відповідно до меморандуму Німецьке Товариство Міжнародного Співробітництва (GIZ) ГмбХ забезпечуватиме:

загальну координацію проекту;

передачу досвіду німецьких партнерів у частині забезпечення навчання студентів та менторів;

надання консультацій щодо навчальних програм дуальної освіти;

фінансування видатків програми, які не отримують фінансування з державного бюджету, за попереднім узгодженням усіма заінтересованими сторонами.

З метою практичного виконання меморандуму Сторони домовились про співпрацю для вирішення таких основних завдань:

проведення спільних консультацій щодо змісту програми, розробка навчального плану та здійснення методичного забезпечення програми;

добір учасників менторської програми шляхом двоступеневого відбору та організація їх навчання,

забезпечення можливості працевлаштування відповідно до норм діючого законодавства студентів-магістрів, що беруть участь у програмі, на базі органів ДФС.

Повна реалізація прав і обов'язків, взятих на себе сторонами меморандуму у запровадженні нової форми підготовки фахівців, сприятиме забезпеченню потреби органів ДФС у молодих кадрах, здатних застосовувати спеціальні знання, уміння та навички, виявляти відповідні моральні та ділові якості для належного виконання визначених за посадою повноважень.

Працівниками Київської митниці ДФС вилучено товари сумнівного виробника на загальну суму орієнтовно 3 млн грн

У рамках проведення операції «Бастіон» триває боротьба з незаконним ввезенням товарів на митну територію України Управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Київської митниці ДФС у співпраці з ГВ БКОЗ Головного управління СБ України у м. Києві та Київській області.

Цього разу було зафіксовано спробу незаконного переміщення через митний кордон України партії різноманітних товарів сумнівного виробника (жіночі купальники, чоловічі сорочки, тканина, іграшкові набори, торгівельні ваги тощо) на загальну суму орієнтовно – 3 млн гривень.

До зони діяльності митного поста «Східний» Київської митниці ДФС надійшов вантаж «господарські товари…», який переміщувався контейнером на вантажному автомобілі.

Митники Київської митниці ДФС разом з працівниками СБУ перевірили цю зовнішньоекономічну операцію – провели повний митний огляд з повним вивантаженням та розпакуванням, під час якого було виявлено факт незаявлення у декларації точних та достовірних відомостей про кількість товарів. Разом з тим, в контейнері було виявлено товари, дані про які були відсутні у декларації.

Таким чином, підприємцями не заявлено за встановленою формою у декларації точні та достовірні відомості про наявність товарів, які підлягають обов'язковому декларуванню у разі переміщення через митний кордон України.

Змінено реквізити бюджетних рахунків для сплати за ліцензії на виробництво, зберігання, оптову та роздрібну торгівлю пальним

Нікопольське управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області повідомляє наступне.

На виконання наказу Міністерства фінансів України від 26 квітня 2019 року № 182 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 січня 2011 року № 11» та Порядку відкриття аналітичних рахунків для обліку операцій в системі Державної казначейської служби України, затвердженого наказом Державної казначейської служби України (далі – ДКСУ) від 27 грудня 2013 року № 217 зі змінами, наказом ДКСУ від 13.05.2019 № 147 (далі – Наказ № 147) внесено зміни до Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету, затвердженого наказом ДКСУ від 15.01.2007 № 5.

Наказом № 147 затверджені нові коди класифікації доходів бюджету (балансовий рахунок 3111) за такими платежами:

22013100 – «Плата за ліцензії на виробництво пального»,

22013200 – «Плата за ліцензії на право оптової торгівлі пальним»,

22013300 – «Плата за ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним»,

22013400 – «Плата за ліцензії на право зберігання пального».

Інформація щодо реквізитів нових бюджетних рахунків для плати за ліцензії на виробництво, право оптової, роздрібної торгівлі та зберігання пального розміщена на суб-сайті «Територіальні органи ДФС у Дніпропетровській області» офіційного веб-порталу ДФС України за посиланням http://dp.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/

 

Легалізація заробітної плати – одне з найактуальніших питань сьогодення

Нікопольське управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області інформує. Питання легалізації заробітної плати та зайнятості населення, дотримання законодавства про працю набуло сьогодні великої актуальності, на жаль, відносини між роботодавцями та найманими працівниками не завжди відповідають нормам законодавства.

Громадяни, які працюють без укладання трудового договору, позбавляють себе лікарняного, допомоги у разі отримання травми на виробництві, трудового стажу, пенсії, втрачають оплачувану відпустку.

Слід пам’ятати, що офіційне оформлення працевлаштування є гарантією соціального захисту працівника, кадрової стабільності та налагодженої роботи усіх учасників трудового процесу. Водночас, для роботодавця – це і позитивний імідж та репутація надійного партнера, що є запорукою процвітання бізнесу та примноження прибутків. Суспільство має усвідомити, що легалізація заробітної плати – це гідне забезпечення майбутнього кожного з нас.

Фізичні особи можуть скористатися сервісами «Електронного кабінету»

Нікопольське управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області інформує, що ДФС України на головній сторінці офіційного веб-порталу за посиланням http://sfs.gov.ua/media-tsentr/novini/380398.html повідомила наступне.

З 31 травня 2019 року ДФС України запроваджено низку електронних сервісів, зокрема, щодо можливості сплати податку на майно з фізичних осіб (податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортний податок та плата за землю) засобами «Електронного кабінету».

Для можливості користування «Електронним кабінетом» платникам податків необхідно отримати особисті ключі електронного цифрового підпису.

Також за допомогою «Електронного кабінету» платники податків – фізичні особи мають можливість перегляду даних, зокрема, щодо:

- об’єктів оподаткування (земельні ділянки, житлові будинки, квартири, садові (дачні будинки), гаражі, легкові автомобілі);

- сформованих податкових повідомлень-рішень та необхідних платіжних реквізитів органів місцевого самоврядування для сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку та плати за землю;

- розрахунків сум податкових зобов’язань по таких податках;

- стану розрахунків з бюджетом.

Одночасно зазначаємо, що при використанні «Електронного кабінету» платники податків матимуть змогу заощадити свої кошти та час, сплатити зазначені податки в будь-який зручний, у т.ч. неробочий час. Це також позбавляє необхідності відвідувати центри обслуговування платників, банківські установи тощо. 

Впроваджено мобільні додатки ЗІР

ДФС постійно вдосконалює сервіси, орієнтуючись на сучасні технології, за допомогою яких надаються інформаційно-довідкові послуги фізичним та юридичним особам.

Одним із інформаційних сервісів ДФС є Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (ЗІР).

Мета функціонування ЗІР:

- забезпечення громадськості оперативною, достовірною та повною інформацією;

- уникнення неоднозначного трактування законодавства;

- досягнення зростання рівня довіри до ДФС з боку суспільства.

Запрошуємо відвідати основну версію ЗІР та завантажити його мобільні додатки, які відтепер працюють на базі Android та IOS (m.zir.sfs.gov.ua).

Мобільні додатки перебувають в тестовій експлуатації. Пропозиції та зауваження щодо їх функціонування Ви можете надіслати на електронну адресу: u.koval@sfs.gov.ua.

За повідомленням прес-служби Державної фіскальної служби України

Антикорупційний сервіс «Пульс»

З метою забезпечення відкритості й прозорості діяльності територіальних органів Фіскальної служби України нагадуємо платникам податків про функціонування антикорупційного сервісу Фіскальної служби України «Пульс», який доступний клієнтам податкової служби та митниці. Поскаржитися на неправомірні дії або бездіяльність працівників Державної фіскальної служби України, оперативно вирішити суперечливі запитання, які виникають у сфері адміністрування податків та під час здійснення митного контролю можна за телефоном 0800 501007 (напрямок «4»). Лінія працює цілодобово.

Ефективний сервіс за гарячою лінією попереджує: труднощі в спілкуванні; некоректне ставлення; перевищення повноважень; неякісне обслуговування; та працює за принципом CALL-BACK - зворотній зв’язок.

Сектор організаційного забезпечення

 

 

 

Категория: Область | Просмотров: 255 | Добавил: odpi
Всего комментариев: 0
avatar