Покров Понедельник 06.12.21, 17:07
Сайт
Главная » 2021 » Октябрь » 6 » Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області
08:55
Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області

Платники податків сплатили до бюджетів

усіх рівнів 2 млрд 307 млн грн податків і зборів

Начальник Нікопольського відділу камеральних перевірок управління з питань виявлення з питань та опрацювання податкових ризиків Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Володимир Джавун відмітив, що за підсумками 9 місяців 2021 року спрямовано до державного та місцевого бюджетів 2 млрд 307 млн грн, що майже на 340 млн грн більше ніж за відповідний період минулого року. Темп росту збору платежів до відповідного періоду минулого року склав 117,3 відсотки.

Володимир Джавун висловлює вдячність платникам податків за сумлінну та своєчасну сплату податків, розуміння важливості наповнення бюджетів, від чого залежить соціально-економічний розвиток країни та регіону.

 

Місцеві бюджети Нікопольського району отримали 228,9 млн грн плати за землю

За січень-вересень 2021 року до місцевих бюджетів регіону надійшло 202,2 млн грн земельного податку та орендної плати за землю. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 22,6 млн грн або на 11 відсотків. Як повідомила начальник  Нікопольського відділу податків і зборів з юридичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування юридичних осіб Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Ольга Карнаух, власники земельних ділянок і землекористувачі – юридичні особи спрямували до скарбниць  майже 209,7 млн грн плати за землю, фізичні особи – 19,2 млн грн.

 

На розвиток місцевих громад Нікопольського регіону надійшло 1418,9 млн грн податків й зборів

Доходи місцевих бюджетів за січень - вересень 2021 року склали майже 1418,9  млн грн, що на 197,6 млн грн більше аналогічного періоду 2020 року. Про це повідомив начальник Нікопольського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Володимир Малиновський.

Більше половини надходжень у місцеві скарбниці Нікопольського регіону забезпечує податок на доходи фізичних осіб, його сума склала близько 946,5 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 136,2 млн грн.

Наступною за рівнем надходжень є плата за землю. Її власники та землекористувачі сплатили протягом 2021 року 228,9 млн грн, що майже на 22,7 млн грн більше аналогічного періоду минулого року.

Замикають трійку лідерів спрощенці, які сплатили 119,7 млн грн, що на 8,0 млн грн перевищує минулорічні показники.

«Завдяки повній та своєчасній сплаті податків, рівномірного поповнення бюджету та злагодженій взаємодії податківців з платниками податків вдається досягти позитивної динаміки надходжень до бюджету» зазначив Володимир Малиновський.

 

Надходження податку на нерухоме майно, 
відмінне від земельної ділянки по Нікопольському регіону зросли майже на 4,9 млн гривень

Станом на 01.10.2021р. власники нерухомості Нікопольського регіону сплатили майже на 5,3 млн грн більше податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, ніж за аналогічний період минулого року. Надходження податку в поточному році склали  майже 24,8 млн гривень. Про це повідомив начальник Нікопольського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Володимир Малиновський.

Нагадаємо, податок сплачують фізичні та юридичні особи, які є власниками житлової та нежитлової нерухомості. Юридичні особи самостійно визначають суму податку до сплати у декларації та сплачують податок авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.
Фізичним особам податок нараховують до 1 липня органи податкової служби, вручаючи їм податкові повідомлення - рішення. Громадяни в поточному році сплачують податок за об`єкти, що були у володінні в 2020 році, строк сплати – впродовж 60 днів з дня вручення податкового повідомлення – рішення.

Сплачувати податок зобов’язані не всі фізичні особи, а лише ті, які володіють квартирою, квартирами, житлова площа яких перевищує 60 кв.м і будинку площею більше 120 кв.м. У випадку наявності об’єктів нерухомого майна різних типів податок сплачується за площу, що перевищує 180 кв.м., тобто податок нараховується лише на «зайві» квадратні метри.

Крім того, розрахована сума податку на нерухоме майно, збільшується на 25 тис. грн за кожен об’єкт нежитлової нерухомості, загальна площа яких перевищує 300 кв. м для квартири або 500 кв. м для будинку.

 

 

Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія»

До уваги платників податків! 7 жовтня 2021 року з 10-00 год. до 11-00 год. відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» за тел. (05665) 5-16-42 на тему: «Застосування РРО та ПРРО». На запитання відповідатиме заступник начальника Марганецької ДПІ Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Тетяна Семеновська.

 

Стан надходжень до бюджету у січні – вересні 2021 року

Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування Нікопольського регіону) інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням  https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/507573.html повідомила про оперативні показники.

Державна податкова служба залишається надійним

партнером для сумлінних платників податків.

Стратегічні цілі Державної податкової служби незмінні і зрозумілі.

У результаті:

вересень 2021 року:

індикатив – 38,8 млрд грн (з урахуванням збільшення індикативу з податку на прибуток на 4,0 млрд грн);

факт – 39,7 млрд грн.

Порівняно з минулим роком: +8,1 млрд грн, або +25,6 відс.

Перевиконання індикативу: +0,9 млрд грн.

У т.ч. ПДВ:

індикатив (сальдо) – 12,0 млрд грн;

факт – 12,56 млрд грн.

Порівняно з минулим роком: +1,4 млрд грн, або +12,7%.

Перевиконання індикативу: +0,5 млрд грн, або +4,5%.

Січень-вересень 2021 року:

індикатив – 427,6 млрд грн;

факт – 449,6 млрд грн.

Порівняно з минулим роком: +62,3 млрд грн, або +16,1 відс.(без врахування ЧП та дивідендів +100,8 млрд грн, або +31,3 відс.).

Перевиконання індикативу: +21,9 млрд грн.

 У т.ч. ПДВ (за січень-вересень):

індикатив (сальдо) – 103,8 млрд грн;

факт – 113,8 млрд грн.

Порівняно з минулим роком: +28,8 млрд грн, або на 33,8% більше!

Перевиконання індикативу: +9,9 млрд грн, або +9,6%.

Темп приросту надходжень ПДВ, перевищує темп приросту обсягів постачання на 5,2 в. п.

У січні – вересні 2021 року відшкодовано ПДВ платникам у обсязі – 111,0 млрд грн. Відшкодування здійснюється відповідно до заявлених сум.

До виконання річного індикативу загального фонду держбюджету залишилось 93,7 млрд грн, або 17,3%.

 

Податкова служба надала 3,5 млн адміністративних послуг з початку 2021 року

Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування Нікопольського регіону) інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням  https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/506964.html повідомила про оперативні показники.

Протягом січня – серпня 2021 року Державна податкова служба надала 3,5 млн адміністративних послуг платникам податків.

Однією з популярних серед 142 адміністративних послуг, які надає податкова, стала, зокрема, видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Протягом січня – серпня 2021 року було надано понад 1 млн таких послуг.

Отримання довідки про відсутність заборгованості з платежів, що контролюються податковими органами, також актуально для платників податків. Так, з початку року було надано 182 тис. таких довідок.

Понад 1 млн платників отримали відомості з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Крім того, протягом вказаного періоду було зареєстровано майже 263,5 тис. платників єдиного податку та надано 276,6 тис. витягів з реєстру платників єдиного податку.

Також запитуваною з боку суб’єктів господарювання є послуга з реєстрації книг обліку розрахункових операцій – надано 191,8 тис. таких послуг.

Для інформаційної підтримки та допомоги платникам податків щодо стану обробки податкової звітності, реєстрації податкових накладних та функціонування  електронних сервісів функціонує Контакт-центр ДПС (0 800 501 007). У 2021 році фахівцями Контакт-центру надано 133,9 тис. консультацій із зазначених питань.

 

Обговорено представниками ДПС та АСС питання діяльності підприємств з американськими інвестиціями

Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування Нікопольського регіону) повідомляє.

У рамках діяльності Комунікаційної податкової платформи відбулася зустріч фахівців Державної податкової служби України з представниками Американської торгівельної палати в Україні. Учасники обговорили нагальні питання діяльності бізнес-спільноти.

Так, зокрема, обговорювалися системні питання, що виникають у сегменті реєстрації податкових накладних, стану відшкодування податку на додану вартість за минулі періоди тощо.

Фахівці ДПС надали аргументовані відповіді на запитання, а також проконсультували щодо основних законодавчих новацій у зазначених напрямах. 

Інформацію розміщено на офіційному вебпорталі ДПС України за посиланням:

https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/507239.html

 

На 2022 рік до Реєстру великих платників податків включено 1341 платника

Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування Нікопольського регіону) інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням  https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/505906.html повідомила.

Державна податкова служба України затвердила Реєстр великих платників податків на 2022 рік та закріпила великих платників податків за міжрегіональними управліннями ДПС по роботі з великими платниками податків.

До Реєстру великих платників податків на 2022 рік включено 1341 платника.

Реєстр великих платників податків на 2022 рік також оприлюднено у формі відкритих даних на Порталі відкритих даних Єдиного державного веб-порталу відкритих даних та на вебпорталі ДПС у банері «Відкриті дані».

Порівняно з Реєстром на 2021 рік кількість підприємств скоротилася на 30 платників. Це пов’язано зі збільшенням середнього курсу євро та відповідно критеріїв сплати та доходу на 18,5 відсотка.

Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія»

До уваги платників податків! 22 жовтня 2021 року з 09-00 год. до 10-00 год. відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» за тел. (056) 374-86-37 на тему: «Використання Єдиного вікна подання електронної звітності та Електронного кабінету». На запитання відповідатиме старший державний інспектор відділу комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Дніпропетровській області Олена Хохлова.

 

Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія»

До уваги платників податків! 23 жовтня 2021 року з 09-00 год. до 10-00 год. відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» за тел. (056) 374-86-37 на тему: «Одноразове добровільне декларування». На запитання відповідатиме заступник начальника Нікопольської ДПІ Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Ганна ГРОЗДОВСЬКА-БОЛИЧЕВА

Опитування платників податків щодо якості обслуговування – 2021

Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування Нікопольського регіону) інформує.

Державна податкова служба України проводить загальнонаціональне опитування платників податків щодо ставлення платників до органів ДПС.

Допоможіть нам ідентифікувати проблемні питання в роботі органів ДПС, що потребують особливої уваги і втручання з метою їх покращення, а також ті аспекти діяльності, якими Ви навпаки задоволені.

Опитування є анонімним та добровільним.

Просимо заповнити анкету за посиланням

https://tax.gov.ua/anketa/?3332442615

Посилання буде активним з 4 жовтня 2021 року по 31 жовтня 2021 року.

У разі виникнення технічних проблем з доступом тощо Ви можете звернутись за тел. (044) 281-3076 або на електронну адресу: l.kondratyuk@tax.gov.ua.

Результати опитування будуть оприлюднені на вебпорталі ДПС tax.gov.ua та сторінці ДПС у Facebook одразу після їх опрацювання.

Сподіваємося на Ваше розуміння і співпрацю!

Допоможіть нам стати кращими для Вас!

 

Де можна знайти інформацію щодо адрес, контактних телефонів, режиму роботи центрів обслуговування платників та територіальних органів ДПС?

Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування Нікопольського регіону) інформує.

Інформацію щодо адрес, контактних телефонів та режиму роботи центрів обслуговування платників розміщено у відкритій частині Електронного кабінету (розділ «Прес-центр»), та у банері «Центри обслуговування» на офіційному вебпорталі ДПС (https://www.tax.gov.ua/).

Контактна інформація головних управлінь ДПС в областях, м. Києві розміщена на офіційному вебпорталі ДПС (https://www.tax.gov.ua/) у банері «Територіальні органи» (обрати відповідний регіон)/Контакти.

Контактна інформація міжрегіональних управлінь ДПС по роботі з великими платниками податків розміщена на офіційному вебпорталі ДПС (https://www.tax.gov.ua/) у банері «Територіальні органи» (обрати відповідне управління ДПС по роботі з великими платниками податків: Центральне міжрегіональне управління, Східне міжрегіональне управління, Південне міжрегіональне управління, Західне міжрегіональне управління, Північне міжрегіональне управління)/Контакти.

 

Увага! Шахраї!

Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування Нікопольського регіону) повідомляє, що фіксуються спроби телефонного психологічного тиску шахраїв на представників підприємницької діяльності з метою отримання грошових коштів.

Так, використовуючи чисельні телефонні номери і прикриваючись нібито належністю до податкової служби, невідомі особи погрожують платникам податків проведенням можливих перевірок та ускладненням в підприємницької діяльності у випадках відмови від сплати «відкупних», чим відверто дискредитують працівників державної служби, негативно впливають на їх ділову репутацію та честь.

Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування Нікопольського регіону) звертається до платників податків бути обачними, не піддаватися на провокації. У разі виникнення вказаних ситуацій, вчинення протиправних дій від імені працівників ДПС, негайно звертатись до Національної поліції за телефоном 102.

 

З допомогою QR-коду можна увійти до Електронного кабінету

Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування Нікопольського регіону) повідомляє. Скористатися податковими електронними сервісами стало ще простіше. Мінцифри та Державна податкова служба України спростили вхід до Електронного кабінету. Для швидкого входу користувач може скористатися QR-кодом:

обрати спосіб входу Дія та «Отримати код»;

відсканувати QR-код;

підтвердити особу через мобільний додаток «ДІЯ» та підписати Запит.

Тримайте дистанцію та користуйтеся електронними сервісами податкової служби.

 

Переваги подання податкової звітності в електронному вигляді

Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування Нікопольського регіону) нагадує платникам податків про переваги подання податкової звітності в електронному вигляді.

Це, насамперед:

- економія часу платників та уникнення черг під час подання звітності;

- не потрібно витрачати кошти на придбання бланків звітних документів;

- вибір часу подання звітності, зручного для платника;

- постійне оновлення програмного забезпечення відповідно до останніх норм законодавства;

- підтвердження доставки звітності;

- гарантія перевірки звітності на наявність арифметичних помилок;

- автоматичне формування архіву електронних копій звітів, квитанцій та інших документів;

- скорочення строків проведення перевірки стосовно правомірності заявлених до відшкодування сум ПДВ і забезпечення своєчасного їх відшкодування платнику податків.

З інформацією щодо подання звітності в електронній формі платники податків можуть ознайомитись на вебпорталі ДПС в розділі «Електронна звітність» за посиланням https://tax.gov.ua/elektronna-zvitnist/.

 

 

Категория: Область | Просмотров: 18 | Добавил: odpi
Всего комментариев: 0
avatar